Alle kinderen die voor het eerst naar onze school gaan, mogen voordat ze vier jaar worden drie dagdelen komen wennen. Ze maken kennis met de leerkracht, de kinderen uit de groep en kunnen het gebouw, het lokaal en de speelplaats ontdekken.
De betreffende leerkracht neemt vier tot zes weken voor de vierde verjaardag van uw kind contact op om deze gewendagen samen met u te plannen.
Starten op de Rietpluim
Vanaf vier jaar mogen kinderen naar de basisschool, vanaf vijf jaar zijn ze leerplichtig. Op onze school mogen kinderen de dag na hun vierde verjaardag starten. Omdat kinderen op school veel nieuwe indrukken opdoen en kennismaken met het schoolritme, is het fijn dat ze de eerste weken halve dagen naar school kunnen gaan. Samen met de ouders bekijken we op welk moment daar de middagen bij komen.
van Duynhovenlaan 15 • 5673 AP Nuenen • 040 2834981 • Ouwlandsedijk 27 • 5673 PS Nuenen • 040 2841111